Przejdź do treści

GinCoin dołączą do ZETOS!

Kolejna kryptowaluta postanowiła dołączyć do rodziny kryptowalut, których wydobycie bazuje na koparkach opartych na mocy kart graficznych, tzw. GPU friendly. Witamy na pokładzie GinCoin !

 

Wcześniej na taki ruch zdecydował się VertCoin, Ziliqa, GRIN, BEAM. Okazuje się, że jest to całkiem pojemny trend. Cały czas trwają energiczne prace i ustalenia nad transferem Ethereum – czyli największej kryptowaluty obok Bitcoin.  Jeśli migracja powiedzie się to górnicy posiadający koparki oparte na kartach graficzych będą mogli poczuć powiew świeżości odmieniający sytuację w całym ekosystemie górniczym.

Za opowiedzeniem się za taką formą wydobycia przemawia przede wszystkim siła społeczności tworzących kryptowaluty, bezapelacyjne w różnych ankietach i badaniach zdecydowana większość górników wspira GPU friendly mining.

 

 

Wracając do dzisiejszego bohatera – GIN, jest to kryptowaluta hybrydowa w oparciu o model POW + Masternode. A więc można ją wydobywać poprzez kopanie koparkami oraz następnie wydobyte monety adresować w Masternodach, za które posiadanie otrzymamy dodatkowe monety.

 

Jest to bardzo interesujący model dystrybucji zwłaszcza na aktualnie zastnanym rynku gdzie dominuje trend spadkowy. Może w ten sposób przeczekać ciężkie chwile i wyjść z bessy z większoną ilością monet dzięki założeniu Masternode. O tej formie pomnażania środków opowiemy więcej w jednym z kolejnych wpisów.

 

 

Już teraz po zaktualizowaniu oprogramowania kopiącego ZETOS wszyscy aktywni subskrybenci otrzymają możliwość wydobycia GIN. Wszystkie nasze koparki są obligatoryjnie wyposażpne w ZETOS App! Ponadto jako jedni z pierwszych udostępniamy wydobycie w trybie DUAL następujących kombinacji:

 

ZILIQA + ETHASH oraz GRIN+ZIL, BEAM+ZIL i GIN+ZIL.

Są to najnowsze dostępne kombinacje wydobywcze na rynku, kto wie możliwe, że jedna z nich w przyszłości pójdzie w ślady BTC bądź ETH.

 

Tego Wam drodzy górnicy życzymy!