Kolejna kryptowaluta postanowiła dołączyć do rodziny kryptowalut, których wydobycie bazuje na koparkach opartych na mocy kart graficznych, tzw. GPU friendly. Witamy na pokładzie GinCoin !

 

Wcześniej na taki ruch zdecydował się VertCoin, Ziliqa, GRIN, BEAM. Okazuje się, że jest to całkiem pojemny trend. Cały czas trwają energiczne prace i ustalenia nad transferem Ethereum – czyli największej kryptowaluty obok Bitcoin.  Jeśli migracja powiedzie się to górnicy posiadający koparki oparte na kartach graficzych będą mogli poczuć powiew świeżości odmieniający sytuację w całym ekosystemie górniczym.

Za opowiedzeniem się za taką formą wydobycia przemawia przede wszystkim siła społeczności tworzących kryptowaluty, bezapelacyjne w różnych ankietach i badaniach zdecydowana większość górników wspira GPU friendly mining.

 

 

Wracając do dzisiejszego bohatera – GIN, jest to kryptowaluta hybrydowa w oparciu o model POW + Masternode. A więc można ją wydobywać poprzez kopanie koparkami oraz następnie wydobyte monety adresować w Masternodach, za które posiadanie otrzymamy dodatkowe monety.

 

Jest to bardzo interesujący model dystrybucji zwłaszcza na aktualnie zastnanym rynku gdzie dominuje trend spadkowy. Może w ten sposób przeczekać ciężkie chwile i wyjść z bessy z większoną ilością monet dzięki założeniu Masternode. O tej formie pomnażania środków opowiemy więcej w jednym z kolejnych wpisów.

 

 

Już teraz po zaktualizowaniu oprogramowania kopiącego ZETOS wszyscy aktywni subskrybenci otrzymają możliwość wydobycia GIN. Wszystkie nasze koparki są obligatoryjnie wyposażpne w ZETOS App! Ponadto jako jedni z pierwszych udostępniamy wydobycie w trybie DUAL następujących kombinacji:

 

ZILIQA + ETHASH oraz GRIN+ZIL, BEAM+ZIL i GIN+ZIL.

Są to najnowsze dostępne kombinacje wydobywcze na rynku, kto wie możliwe, że jedna z nich w przyszłości pójdzie w ślady BTC bądź ETH.

 

Tego Wam drodzy górnicy życzymy!