Oficjalnie otwieramy letnią ramówkę. Hasło przewodnie to: „Siła doświadczenia, tylko sprawdzone konstrukcje”.

 

Po skonstruowaniu ponad tysiąca koparek do kryptowalut wiemy jedno, postawienie na tylko topowe modele pozwala zachować najwyższą jakość, tylko markowe produkty. Tego zamierzamy się trzymać w nadchodzącym sezonie, który niniejszym uznajemy za otwarty!

 

 

#1 Koparki do kryptowalut – z dedykowanym oprogramowaniem ZET TOOL App (ponad 70 kombinacji do wydobywania walut oraz opcja automatu – sam znajdzie najopłacalniejszą walutę, sam wymieni na giełdzie) oraz z dostępem do sieci kopalni wydobywczej ZET POOL – stawiamy na perspektywiczne waluty min. ETH, ETC, EXP, MUSIC i wiele innych 

Bogactwo oferty – od kompaktowej koparki stacjonarnej do poteżnych maszyn hybrydwocyh z kilkunastoma kartami graficznymi.

W ramach HAPPY HOURS kultowa koparka 6x RX 580 za 13 900PLN oraz  8x 1060  6GB GTX za 15 900 PLN. Wszystkie modele koparek zbudowane w oparciu o topowe modele kart graficznych z długą gwarancją producenta.

 

Warto pomysleć o wyposażeniu się lub dozbrojeniu  przed zbliżającym się gorącym okrsem na rynku kryptowalut. Aktualna sytuacja rynkowa bardzo do tego zachęca, krótkie okresy oczekiwania (3-5 dni), przystępne ceny i szeroka gama modeli.

 

Szczegółowa oferta:

Sklep Facebook: https://www.facebook.com/pg/zet.tech.eu/shop/

Allegro:  https://allegro.pl/uzytkownik/ZET_big_data

 

 

 

 

 

Categories: Blog