[Praktyczne zastosowanie kryptowalut – MUSIC coin]

 

Po szalonej końcówce ostatniego roku gdzie niemal każda kryptowaluta / token otrzymywała premię za bycie tym czym jest, nadeszły miesiące weryfikacji prawdziwej wartości.

Trend spadkowy ma się w najlepsze, wiele projektów straciło ponad 90% wartości. Rynek weryfikuje realną funkcjinalność i innowacyjność projektu. 
Samo bycie cyfrowym aktywem na ten moment nie wystarcza, white paper bez konkretnego case study także.

W grze zostaną te kryptowaluty / tokeny, które realne mają coś do zaoferowania.

Naszym zdaniem MUSIC coin biorąc pod uwagę to kryterium powinien obronić się bezapelacyjnie.

MUSIC coin skupia się na branży muzycznej, jest zintegrowany z algorytmem Ethereum (DaggerHashimoto), ale w przeciwieństwie do większości ICO można go nabyć poprzez aktywne wydobywanie, co jednocześnie cementuje i daje fundamenty (realne, można je wyliczyć na podstawie tysięcy podpiętych koparek oraz kosztach prądu jakie te maszyny zużywają).

Część emitowanych monet trafia do muzyków w ramach UBI – czyli dochodu podstawowego. Dzięki temu za każde odsłuchanie piosenki autor otrzymuje dochód. Można też wspomagać ulubionych artystów napiwkami, rzecz jasna całość dzieje się na platformie zintegrowanej z blockchain MUSIC coin. Wyglądem przypomina to bardzo popularne Spotify. Niemniej model dystrybucji jest dużo bardziej korzystny dla twórców.

Aktualnie tysiące godzin muzyki z pełnego przekroju gatunkowego. Kwestie transparentności (cenzura) w pakiecie z blockchain oczywiście zintegrowane.

Wszystko dostępne na platformie:
https://musicoin.org/

Wystarczy utworzyć konto (za darmo rzecz jasna) i czynnie przyczyniać się do rozwoju kryptowalut np. poprzez słuchanie muzyki w drodze do pracy.

Podsumowując – kryptowaluta z działającym i znajdującym zastosowanie profilem dzałalności. Tworzy konkretną funkcjonalność, wnosi powiew świeżości do branży muzycznej. Dla wielu niszowych artystów to szansa do dotarcia do szerszej publiczności.

A dla nas szansa na promocję kryptowalut / blockchain.

O to chodzi !

Chcesz słuchać muzyki i wesprzeć projekt: https://musicoin.org/
Chcesz wydobywać MUSIC: https://mc.zet-tech.eu/

Categories: Blog