Drodzy górnicy!

 

Od dłuższego czasu rozwijamy zespół programistów pracujących nad rozwojem oprogramowania. Udało się zbudować zespół, który specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla blockchain. Jednym z kluczowych projektów jest zbudowanie oprogramowania do wydobywania walut. Aktualna wersja ZET TOOL App została znacznie rozbudowana. Po przeprowadzeniu wnikliwych testów udało zbudować się finalną wersję zapewniającą optymalną jakość. 

 

ZET TOOL  App została rozszerzona o następujące opcje:

  • Możliwość aktualizacji na żądanie do najnowszej wersji. Aplikacja jest połączona 24/7 z serwerami, dzięki czemu aktualizujesz swój park maszyn o co chcesz i kiedy chcesz.
  • Dostęp do najnowszego oprogramowania, które oferuje najszybsze prędkości, dzięki czemu kopiesz więcej niż pozostali górnicy.
  • Dostęp do najszerszej palety kryptowalut wzbogacanej na bieżąco o najciekawsze i najlepiej rokujące projekty. Możesz zdać się na nasz research, zamiast szukać na własną rękę i tracić wiele cennego czasu – wystarczy zaktualizować aplikację. Otrzymasz wszystko w pakiecie w ramach pobranej nowej wersji aplikacji.
  • Możliwość masowego zarządzania parkiem maszyn. W prosty sposób skonfigurujesz gdzie mają kopać Twoje maszyny, dostępna dowolna konfiguracja, np. 3 maszyny mogą kopać Ethereum, 2 Monero, a jedna niszowy, perspektywiczny coin. W każdej chwili będziesz mógł przekierować wszystkie na kopanie np. Ethereum Classic jeśli w danej chwili ta opcja bedzie najbardziej opłacalna.

 

Aplikacja ZET TOOL została tak zaprojektowana aby uzyskiwać najlepsze osiągi, posiada optymalne konfiguracje pod konkretne kopalnie wydobywcze. W tym celu otworzyliśmy nowy serwer  Multipool: https://multi.zet-tech.eu/ – przeznaczony pod kopanie perspektywicznych kryptowalut skupionych w różnych algorytmach hashujących.

Graficzny interfejs multipool’a

 

Niezmiennie ZET TOOL to intuicyjny i przejrzysty graficzny interfejs, z poziomu którego możemy kontrolować i zarządzać parkiem maszyn.

 

Graficzny interfejs ZET Tool App

 

Przy obecnej dynamice rozwoju  blockchain i kryptowalut to jedyny model jaki może zapewnić należyty poziom świadczonych usług oraz przede wszystkim zapewnić dostęp do najnowszych, zatem i najbardziej dochodowych rozwiązań.
W związku z rozwojem proponujemy przejście na system abonamentowy, niewielka opłata w zamian za dostęp do pełnego serwisu. Dzięki czemu będziemy mogli skupić się na rozwoju, a górnicy otrzymają zaawansowane oprogramowanie.  Bessa kiedyś minie, dobre rozwiązania pozostaną!

Wszystkich zainteresowanych przejściem na nowego ZET TOOL App v.3.5 prosimy o kontakt. Sprawdzimy indywidualne możliwości integracji. 

 

Zestaw akcesoriów krypto górnika

 

*Z okazji Black Friday na wszystkie nasze produkty w sklepie -10% taniej.

Kod rabatowy: BLACKFRIDAY

 

Przydatne linki:

Wsparcie techniczne

Strona WWW

Sklep

Kopalnia wydobywcza