Chcemy podzielić się z Wami dobrymi nowinami – kopalnie ŻET osiągnęły rekordową frekwencję – przekroczyliśmy 300 gh/s mocy.
Nowy rekord na kopalni Ethereum wyniósł 322,11 Gh/s mocy obliczeniowej.
Z kolei nowy rekord na kopalni Ethereum Classic wyniósł 57,42 Gh/s mocy obliczeniowej.
Łączna moc obliczeniowa: 379, 53 Gh/s

Dzięki konsekwencji i wytężonej pracy naszych niestrudzonych administratorów kopalni dbających o jak najbezpieczniejsze wydobycie, nasz mining pool staje się produktem, na którego usługi decyduje się coraz większa rzesza górników.
Wśród coraz częściej spotykanych nacji na zetpool można napotkać górników z:
Czech
Rosji
Niemiec
Ukrainy
oraz nawet tak odległej Brazylii, która staje się piątą nacją.

Dziękujemy za zaufanie i prosimy o więcej. Cieszy zwłaszcza, że nasze autorskie pomysły na mining pool przekonują do siebie i przynoszą efekty w postaci bardzo dobrych wynagrodzeń uzyskiwanych przez górników. Według Pool Mining Monitor (porównywarka kopalni wydobywczych) byliśmy najszybszą na świecie kopalnią w czerwcu oraz w sierpniu (stan na 27.08).


Rozwiązanie z pakietowaniem zleceń wypłat z kopalni w oparciu o algorytm poszukujący jak najniższych opłat staje się powszechnym rozwiązaniem stosowanym na innych kopalniach. Jest to bardzo newralgiczne, zwłaszcza teraz w dobie wysokich opłat transakcyjnych po wdrożeniu hard fork London. U nas taki mechanizm został wdrożony rok temu i dzisiaj jest nam prościej odnaleźć się w tej wymagającej rzeczywistości.

Życzymy niezmiennie wielu hashy !!!

 


Autor: Marcin Żywica z ŻET Technologies

Górnik, założyciel ŻET Technologies, firmy projektującej
i wytwarzającej zaawansowane koparki do wydobywania
kryptowalut. ŻET Technologies dostarcza moc obliczeniową dla sieci
blockchain, tworzy technologię dla biznesu XXI wieku.