Miło nam poinformować, że właśnie stuknęły nam 3 lata ! 3 lata w branży kryptowalut, stricte jako działalność zorientowana na górnictwie krytpowalut oraz tworzeniu oprogramowania dla blockchain. Pamiętamy początki, gdy nie było jeszcze przemysłu cyfrowego górnictwa w Polsce, a populacja górników była na poziomie gatunków do wyginięcia. W przeciwieństwe do nich, nasza społeczność zdecydowanie się rozrosła rozpychając się wkroczyła do mainstreamowego nurtu.

Nasze stanowisko serwisowe zawsze gotowe aby zadbać o Wasze serwery obliczeniowe

 

Niektórzy mawiają, że nasza branża to stan umysłu. Cóż, coś jest chyba na rzeczy, ciężko wskazać dziedzinę, w której tak wiele wydarzyło się w przeciągu 3 lat. A czujemy, że ostatnie słowo nie zostało jeszcze wypowiedziane.

Krótkie zestawienie historycznych cen Bitcoin  i Ethereum – dwóch kryptowalut, z którymi najbliżej jesteśmy związani; ceny w momencie rozpoczęcia przygody (kwiecień 2016r.), cena z ATH(grudzień 2017r.), aktualna cena (kwiecień 2019r.). Prawdziwy rollercoaster! 

Bitcoin

kwiecień 2016 – 416 USD

grudzień 2017 – 19 623 USD

kwiecień 2019 – 5187 USD

Ethereum

kwiecień 2016 -10,32 USD

grudzień 2017 – 1448 USD

kwiecień 2019 – 177,81 USD

 

Dzięki mocy obliczeniowej koparek kryptowalut możliwe jest wydobywanie kryptowalut

Dziękujemy naszej społeczności, na fanpage jest nas prawie 4000(!) oraz wszystkim entuzjastom rozproszonych rejestrów, którzy kochają moc obliczeniową. HODL.

Z tej okazji do końca tygodnia na wszystkie serwey obliczeniowe -5% ( GPU, ASIC, FPGA), a na usługi -10% (naprawa, serwis, przeglądy, oprogramowanie, masternode, optymalizacja serwerów).

Nasza kadra czuwa na posterunku, zawsze staramy być na bieżąco.

 

Zamierzamy stać na posterunku górnictwa przez kolejne długie i elektryzujące lata. Czujemy, że najciekawsze dopiero przed nami.