Kilka nowości dostępnych od wersji 2.4.1 na wszystkich kopalniach: ETH, ETC, MUSIC, PIRL, EXP, UBQ:

 

Sekcja START:

 widget z CoinMarketCap – pokazuje aktualną cenę kryptowaluty, wolumen i łączną kapitalizację;
 zaktualizowano paczki do pobrania z najnowszymi minerami, są one skonfigurowane pod nasze kopalnie. Konfig dla Claymore, PhoexnixMiner i Etherminer
Nowe typy połączeń z poolem – zalecamy stosowanie identycznych konfiguracji jak w sekcji START/INFO.
 Nowy algorytm obliczający łączną ilość KART GRAFICZNYCH pracujących na rzecz danej kryptowaluty. Przyjęliśmy, że jedna karta graficzna = 30 Mh/s.
W ten sposób na sieć ETHEREUM składa się ponad 8 mln kart graficznych (!) a dla MUSIC to zaledwie 10 tys.
 Nowy algorytm obliczający wartość kart graficznych wyrażonych w USD, dla ETH wartość koparek pracujących to ponad 4 mld USD (!) Cena karty graficznej bazuje na średniej cenie rynkowej za 180 dni i uwzględnia cenę dodatkowych podzespołów potrzebnych do budowy koparek.
Nowe statystyki lepiej obrazują realia jakie panują w danej kryptowalucie. Ciekawe info: kapitalizacja MUSIC jest niższa niż wartość koparek pracujących na jej rzecz, to może być nowy wskaźnik użyteczny przy analizowaniu wartości kryptowalut.

 

Sekcja INFO:

 Rozszerzono dane i sekcje linków powiązanych z daną kryptowalutą. Od teraz zawsze znajdziecie odnośnik do oficjalnej strony projektu, zalecanych walletów, block explorera, rekomendowanej giełdy, kalkulatora liczącego opłacalność oraz innych przydatnych materiałów związanych z projektem.
 Pełne info na temat emisji kryptowaluty, czas bloku i dzienna emisja dostępne w jednym miejscu.

 

Nowe oprogramowanie dedykowane pod nowe serwery zdaje egzamin na piątkę – na oficjalnej stronie projektu ETH nasze węzły niezmiennie znajdują się w top 10 najszybszych węzłów na ŚWIECIE. To na pewno przełoży się na osiągane rezultaty. Na porównywarkach poświęconych rankingom kryptowalut zajmujemy coraz wyższe lokaty, niektóre rankingi wskazują nas jako top 1. Miło jest pomimo oczywistych dysproporcji stawiać czoło największym kopalniom na świecie. Pracujemy dalej nad ulepszaniem kopalni, jeśli macie jakieś sugestie, prosimy o feedback:)

 

Linki do kopalni:

https://eth.zet-tech.eu/
https://etc.zet-tech.eu/
https://exp.zet-tech.eu/
https://ubq.zet-tech.eu/
https://mc.zet-tech.eu/
https://pirl.zet-tech.eu/

 

Categories: Blog